Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik olcsóbb a rezsi befizet...

TappancsMancs kérdése:

Melyik olcsóbb a rezsi befizetésére az utalás a csekkes? Milyen módok vannak még?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én mobiltelefonnal fizetem, internetes kártyás fizetéssel. Az ingyen van.
2018. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Én csoportos beszédéssel fizetem. Ingyen van, nincs rá gond, és van szolgáltató, aki még párszáz forint kedvezményt is ad, ha elektronikusan intézed.
2018. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Kártyával fizetek minden hónapban a szolgáltatók oldalán - ingyenes.
2018. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyenkor átutalási költség sincs?
2018. máj. 11. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

3-as vagyok, nincs semmilyen költsége a kártyás fizetésnek, legnagyobb előnye, hogy AZONNALI, egyetlen problémát az jelentheti, ha nincs a szolgáltató oldalán kártyás befizetési lehetőség (pl. azt hiszem, a Vízműveknél még nincs) De kábeltévét, telefonszámlát, villany, gáz, mindent így fizetek.

Én azért szeretem, azért tartom jobbnak, mert a csoportos beszedésnél ugyan leveszik a terhet az ember válláról, hogy mikor kell fizetni - de ott nem én irányítom a dolgokat, hogy mikor mit akarok kifizetni.

pl. a múltkor kijött egy 25 ezres gázszámla (végelszámolás), azt csoportos beszedéssel levonták volna, oszt kajapénz nem marad, rághatom a küszöböt :D - így meg nem fizettem, egyik felét eltettem (13 ezret) és a következő hónapban fizettem ki egyben.

2018. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!