Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktív BAR-listás kaphat...

Aktív BAR-listás kaphat hitelt valamelyi banknál?

Figyelt kérdés
Válás után adósságom maradt, felmondták a jelzáloghitelünket, nem tudom kifizetni csak egy újabb hitelből. Egyedül nevelem a gyerekeimet.
2008. okt. 30. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem...a passzívos sem!
2008. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizártnak, de szerintem nem Banknál, hanem valami pénzügyi szolgátatónál. De tuti, hogy jó magas kamattal és elég pocsék feltételekkel.

Keress fel egy hitelközvetítőt, pl: Credithill.

2008. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem.
2008. nov. 4. 09:40
 4/27 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldanod? Mivel hasonló helyzetben vagyok, (ha nem tudok valahonnan pénzt szerezni az elmaradt törlesztőkre felmondják a lakáshitelt és végrehajtás nélkül értékesíti a bank a lakást) így gondoltam előbb megkérdezlek!
2008. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Szia! Járom a bankokat és az ingatlan irodákat. Szinte semmi remény. Hihetetlen, hogy ez velem (velünk) történik. 4 hónap áll a rendelkezésemre, hogy pénzt vegyek fel valahonnan. Télen nem könnyű az ingatlan eladás-mondják az ingatlanosok.

Próbálok mindent, elképzelésem sincs, hogy hol kellene még próbálkozni. Ezzel kelek, ezzel fekszem.

2008. nov. 11. 08:47
 6/27 A kérdező kommentje:
A részleteket pontosan fizettem, a hitelhez tartozó lakáskassza befizetéssel csúsztam mert válás után külön bankszámlát nyitottam. Ezért mondták fel. Azt mondták az Otp-ben, hogy ha nem deviza, hanem forint alapú hitelem lett volna, akkor vissza lehet állítani, a devizát sajnos nem.
2008. nov. 11. 08:52
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez elszomorító. Nálam is hasonló a helyzet. Egyszerűen nem tudok dolgozni sem mert állandóan ezen gondokodom, hogy honnan tudnék pénzt szerezni. Természetesen a gyerkőc ebből semmit se vegyen/vehet észre. Borzasztó!
2008. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ismét én lennék. Ha akár Te, akár én talált megoldást, osszuk meg egymással, kérlek.
2008. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Valami kiútnak kell lennie csak nem tudom, mi az. Van valamink, el kellene adni, de télen áll az ingatlanpiac. Én a hitelközvetítő cégektől, ami banki háttér hiányában kínál hitelt nagyon félek.
2008. nov. 11. 12:36
 10/27 A kérdező kommentje:
Ok.
2008. nov. 11. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!