Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktív BAR-listás kaphat...

Aktív BAR-listás kaphat hitelt valamelyi banknál?

Figyelt kérdés
Válás után adósságom maradt, felmondták a jelzáloghitelünket, nem tudom kifizetni csak egy újabb hitelből. Egyedül nevelem a gyerekeimet.
2008. okt. 30. 14:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nálam még semmi kiút...

Nálad?

2008. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nálam sem. Kaptam levelet a követeléskezelő cégtől, ahova a felmondott jelzáloghitelek kerülnek, a felvett hitel 20%-át kell befizetni 8 napon belül kamatmentesen, utána 4 hónap áll a rendelkezésemre, hogy a 20%-ot összekaparjam. Ha ezt befizettem csak akkor adnak részletet a maradék 80%-ra és annak a maximum futamideje 24 hónap.

Te, hol tartasz?

Ja, és ha nem tudom befizetni 8 napon belül, megy rá a napi jegybanki kamat, ez nálam 872 ft./nap.

2008. nov. 14. 19:45
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú, hogy emberek ide jutnak. Beleértve engem is. Nekem ez az első hónapom, hogy nem tudok fizetni. Lakáshitelt be tudtam, de apróbb hiteleket nem. És félek. Ha nem találok nagyon gyorsan megoldást, katasztrófa lesz. Nincs hová mennünk a 2 gyerekkel.

Mi lenne, ha összefogást indítanánk itt neten, és minél több hasonló helyzetű embert beszerveznénk, és írnánk a minisztériumnak? Biztos el sem olvasnák. Pedig hogy mondják mindenhol, hogy szüljünk minél több gyereket, de az, hogy segítsenek, ha bajba kerülünk, azt már nem.


Bocsi, egy kicsit jó panaszkodni valakinek, nincs kinek elmondanom.

Ha megoldást találtok, engem is érdekelne. Köszi

2008. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Írjál nyugodtan privátban és ott megbeszéljük. Egyébként valamit valóban kellene tenni.
2008. nov. 15. 01:02
 15/27 anonim ***** válasza:

Most olvasom a válaszodat. Nagyon szomorú és kilátástalan ez az egész. Nálam sincs még semmi kiút...

Egyszerűen ezzel a problémával kelek, ezzel fekszem. Állandóan csak ezen pörög az agyam....

Ha kitaláltam valamit írok, de Ti is írjatok, akár privibe is.

2008. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

amit a második válaszoló írt a credithillt, Te mernéd? mondjuk szerintem ők sem adnak.

Férjnél vagy?

2008. nov. 15. 19:18
 17/27 anonim ***** válasza:
Ma voltam egy hitelirodában. A helyzet a következő: aktív BAR-ral adnának 700.000,- Ft kölcsönt. Hogy melyik bank, azt nem mondják meg, hogy hány évre vehetném fel, azt sem mondják meg. Amit megmondtak, hogy a folyósítás 10%-át lefogják a kölcsönből, és a BAR tartozásomat, ami 300.000,- ft azt is lefognák. A többit kapnám kézhez, de hogy milyen feltételekkel azt csak akkor mondják meg, ha ha a hitelirodával szerződést kötöttem. Mit tegyek? A pénz nagyon kellene...
2008. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ez félelmetesen hangzik, aláíratnak egy szerződést és csak utána mondanak futamidőt, meg a többi lényeges információt. Szerintem bank nem ad hitelt BAR listásnak, szinte az összeset végig jártam. Ráadásul több mint a felét visszafogják. Ne menj bele.
2008. nov. 17. 21:00
 19/27 anonim válasza:

Megoldható a dolog, de persze nem egyszerű.

Keressük egymást ha még aktális a problémád.

2008. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Találtál valamilyen lehetőséget?
2008. nov. 26. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!