Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PAYPAL-Pénzátutalás leállítása?

PAYPAL-Pénzátutalás leállítása?

Figyelt kérdés

Valaki segítsen gyorsan. :D

Valahogy egy teljesen másik bankszámlaszám volt beállítva?

És mikor levettem az összeget (30e ft) a paypalomról.. ("Pénz átutalása a bankszámlámra"), megnéztem a részleteit, és egy teljesen másik számlaszám volt megadva mint szokott lenni!


Hogy tudom leállítani az átutalást, ha még függőben van? ( és lesz még pár óráig!)


Help SOS pls. :D



2018. máj. 15. 01:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Befejezett lett.:( Hogyan igényelhetem vissza?
2018. máj. 15. 02:05
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt..

Azt írja ide ment. ERSTE BANK HUNGARY NYRT24-26., NEPFURDO U


Valaki eltudná mondani mi a franc van?

2018. máj. 15. 02:10
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Nos megnézed hova ment a pénz, és írsz nekik hogy légyszives utalják vissza. Viszont ha nem utalják vissza, akkor ez neked tanuló pénz volt. Oda utaltak ahová kérted. Innentől kezdve senkit nem tudnak elővenni. Reménykedj hogy jófejek lesznek, és vissza küldik.
2018. máj. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem a jófejségen múlik. Akárkinek is ment a pénz, muszáj visszautalnia, különben lopásbak számít. Itt az a kérdés többek közt, hogy hogyan lett teljesen másik bankszámlaszám beállítva?
2018. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"ERSTE BANK HUNGARY NYRT24-26., NEPFURDO U"

Gondolom nem tűnt fel, hogy ez a saját bankod neve, nem?

2018. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs veszély, okés már minden. :dd
2018. máj. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!