Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintek melyik a legjobb...

Szerintek melyik a legjobb bank idehaza és miért? Ki melyik bankban csalódott és miért?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy legjobb. Az OTP-t nem szeretem, mert drága.
2018. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a Gránit. Nincs semmi feltétel, éves költég összesen 1390 és 3300 között attól függően milyen bankkkártya kell. 2% feletti éves kamat a betétekre. Mobilos fizetési lehetőség bárhol. A netbankban mindent el tudok intézni. Jó árfolyamon váltja a devizát. Ennyi elég is nekem.
2018. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

BP bankban csalódtam, évekig küldözgették a leveleket, hogy igényeljek hitelkártyát és amikor kellett volna nem adtak pedig semmilyen hitelem nem volt és évek óta folyamatosan jött az átlagosnál magasabb bér a számlámra.

Rögtön átmentem az Unicredithez, érdekes módon ott egy új embernek azonnal adtak hitelkártyát.

2018. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Gránit fapados. Ha csak az számít, hogy mindenáron olcsó legyen, elmegy, de ha nem akarsz szívni időnként, nem érdemes ilyen kis bankfélékkel szórakozni. Elég kellemetlen tud lenni például, mikor elutazás előtt két nappal szólnak, hogy hoppá, mégsem tudod felvenni náluk a számládról a deviza kp-t, mert a pénzszállító csak jövő hétre viszi oda.
2018. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

5 év alatt egyszer se mondták nekem.


Deviza készpénz :D az micsoda? Fogalom nélkül vagy és kitalációkat írsz.

2018. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Akkor valuta. "Értsd jól."
2018. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező:


Milyen szolgáltatást kívánsz igénybevenni?

Egyáltalán lakossági vagy céges ügyfélként?


Mert nagyon, de nagyon más lehet a jó x szolgáltatás esetén mint y esetén.

És még egy sima lakossági folyószámla is ami neked kedvező, az én használati szokásaim mellett lehet, hogy drága lenne és fordítva.

2018. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lakossági sok online utalással
2018. máj. 17. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Akkor érdemes lenne megnézni, bankracio.hu vagy bankmonitor.hu oldalakon hogy a te szokásaid szerint (sok átutalás) és a te jövedelmed mellett melyik a legolcsóbb bankszámla.



Arra figyelj hogy amiket kiad, az első pár ajánlat mindig promoció.


Miután megnézted a legjobb párat, nézd meg a bank honlapján a részletes hirdetményt, hiszen az a hivatalos.


Folyószámlahitelt esetleg szeretnél-e? Mert az rendesen átalakítja a költségeket, hogy melyik bank(számla) mennyire éri meg.

2018. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!