Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerencsejáték miatt tényleg...

Szerencsejáték miatt tényleg nem adnak hitelt?

Figyelt kérdés

Ez városi legenda, vagy van valóságalapja? Nyilván nem arra gondolok amikor valaki tízezreket dob ki erre, de én pl. 5 hetente feladok 4db 5 hetes lottót 5000ért és azt bankkártyával fizetem aminek nyilván nyoma van a számlatörténetemben.


Kezdjek el aggódni a közelgő lakáshitel felvételem miatt, vagy ez azért nem az a szint még?



2018. máj. 19. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem adtak, viszont csak magasabb kamatra a magasabb kockázat miatt. Azt hitték hogy szerencsejáték függő vagyok. Ez persze így hülyeség, hiszen így ugyanúgy eljátszhatnám, csak még nehezebben tudnám visszafizetni.
2018. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

He?

Mindig bankkátyával fizetek, folyószámla hitelnigényléskor 16 órával az igénylést követően elérhető volt az keret. Emellett 2 kattintásomba kerülne 5 millió személyi kölcsön

2018. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint szakember, meg tudom erősíteni, hogy ez bizony nem városi legenda. Aki rendszeresen nagyobb összegeket költ szerencsejátékra a folyószámlájáról, azt egy rakás bank elutasítja, ha hitelt kér, persze itt nem mindegy, mekkora az összeg és mekkora a jövedelem. Nekem 3 ügyfelem is volt az elmúlt 12 hónapban, akit azért utasított el több bank is, mert 50-100E Ft körüli havi ilyen kifizetések voltak a folyószámláján. Van bank, amelyiket ez nem izgatja, de jobb, ha kerülöd a bankkártyás fizetést, ha nem akarsz felesleges problémát magadnak.
2018. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, hát az 5 hetente 5ezer forint azért remélem, hogy nem minősül nagyobb összegnek :) De akkor ezentúl majd megyek lottózóba és ott adom fel. Nem mintha az változtatna a számlatörténetemen.
2018. máj. 19. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

... kp-vel fizess.

:)

2023. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!