Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártya vélemények?

OTP Junior kártya vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok és szeretnék egy Junior kártyát.Tudomásom szerint, ingyenes. Nekem főleg arra kéne, hogy pl. netes vásárlásokat (Játékok, ebay, stb.) el tudjam magamtól intézni, tehát lemegyek az autómatához, felrakok pénzt és már le is tudom vásárolni, vagy esetleg egy üzletbe (pl. Spar) egyszerűen, érintéssel tudjak fizetni. Utalgatni, meg pénzt felvenni nem igazán tervezek, mivel jelenleg tanulok, és terveim szerint ez még így is lesz egy jó darabig, így erre a szolgáltatásra nincs szükségem. A kérdésem tehát az lenne, hogy a fentebb leírt igényeim, valóban ingenesek e, illetve ha nem, akkor mennyi is annak a díja. Valamint véleményeket is meghallgatok más bankok ajánlatairól. (A véleményeket nem úgy értem hogy "Az otp egy lehúzós sz*r, menj a K&H-ba..", hanem indoklással lehetőleg)

Köszi.



2018. máj. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amire szeretnéd használni, az valóban ingyen van.

Ne felejtsd el kérni az ingyenes kp felvételt.

Ha később szeretél utalni az interneten keresztül, akkor szükséged lesz a netbank nem ingyenes változatára (ingyen csak az egyenleged és a számlatörténet tudod megnézni), és akkor már ár van ugyan ott leszel mintha bármely másik bankban lenne diák számlád.

2018. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha soha nem utalsz csak akkor jó.
2018. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, annyi érdekelne még, hogy a pénzfeltöltés, autómatán keresztül, ugye ingyenes? Lehet ez elég hülye kérdés, de nem vagyok otthon ezekben. :)
2018. máj. 26. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
A bankon belül tudsz pénzt rakni a kártyádra, automatából csak kivenni tudsz.
2018. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az atmen keresztüli befizetés akciós jelleggel ingyenes, azt a bank bármikor fizetőssé teheti. De egyelőre ingyen van.

A bankfiók pénztárában szintén ingyenes a pénzbefizetés.

2018. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!