Van olyan bank ahol nem számít a próbaidő munkahelyen?

Figyelt kérdés
Probaidő és 20 éves életkorral adnak valahol hitelt? Saját tapasztalatok is jöhetnek!
2018. máj. 27. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem. A saját érdekedben.
2018. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő alatt MINDKÉT FÉL, EGYIK NAPRÓL A MÁSIKRA, indoklás nélkül FELMONDHAT. tehát lehet, hogy holnap bemész és azt mondják: köszönjük, kedden már nem kell jönni. Miért? Csak. Ennyi.

Mégis, akkor miből fizeted a felvett hitelt??

Gondolod, hogy van olyan bank, amelyik ezt megkockáztatná? Nem, nincs. Nem fogsz hitelt kapni próbaidő alatt.

2018. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt hitelre szükségem, sima áruhitel volt, mosógépet vettem, és még ahhoz is legalább féléve meglévő, határozatlan idejű munkaviszony kellett. Mivel még diák voltam, a szüleim nevére tudtuk felvenni, de én fizettem vissza.
2018. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy adnak
2018. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már azért kérnek 1,5 év folyamatos munkaviszonyt.
2018. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!