Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlahitel törlesztése...

Folyószámlahitel törlesztése munkaviszony nélkül, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Röviden a story, hogy -400-ban vagyok, nem direkt alakítottam így, de sajnos így hozta az élet, viszont most lehetőségem van kimenni külföldre dolgozni, ahonnan egyszerűbben visszatudom törleszteni.

A kérdésem az lenne, hogyha havonta mondjuk rárakok 100-at erre a számlámra, akkor azt elfogadja a bank, mint törlesztés vagy nem jó, tekintve, hogy nem munkabér?

Továbbá van ez, hogy 3 havonta checkol a bank, hogy törleszted-e vagy sem, ez a 3 havi ciklus ez hogy van? Lehet épp akkor esek bele a 3. hónapban mikor csak 1 hónapja nem kaptam arra a számlára pénzt, akkor már számíthatok bírságra vagy onnantól indul a 3 hónap, hogy már nem érkezik munkabér?



2018. máj. 31. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A folyószámlahitelt nem kell törleszteni. Hanem minden számlán történő jóváírás csökkenti a tartozást.


Ha nem munkabér érkezik, akkor a bank fel fogja mondani a hitelkeretet. Ha pár hónap alatt visszafizeted, ez nem gond, de ismét nem fogod tudni kihasználni.

2018. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg te elkezdesz dolgozni és tudsz rá rakni pénzt, addigra a bank már régen felmondta a hitelt.

Ha nem kezded el azonnal fizetni, sokkal nagyobb lesz a végösszeg.

2018. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!