Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem teljesen bejelentett...

Nem teljesen bejelentett munkaviszony kamu letiltással lehetséges? Több info lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval dolgozom egy helyen, ahol 4 órára be vagyok jelentve. A főnököm közölte júliusban, hogy tiltják a fizetésem 33 %-át. Ami lehet ,hogy jogos, mert van saram. Nem azt vitatom, hogy van-e. De azóta folyamatosan vonogat hol ennyit, hol annyit. De papírt még nem mutatott róla a mai napig sem, hogy mennyi az összeg és ki a követelő. Arról nem beszélek, hogy velem nem hajlandó kommunikálni sem személyesen sem telefonon...-éjszaka dolgozom 12 órában. Napi vagy heti kifizetések vannak és minden eddigi pénzemből levett minimum háromezer forintot. Nem a levonással van a baj, hanem azzal, hogy nem tudok előre tervezni így anyagilag. A férjem már nagyon zabos és azt tervezi, hogy bejön az irodába és botrányt csinál.... ( Régen ő is itt dolgozott, de őt egy mondvacsinált indokkal kirúgta - szerintem azért mert nagy a szája és kiáll az igazáért.) Szerintetek mit csináljak????


2015. szept. 17. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg azt a papírt amit a nav küldött neked először is.
2015. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat igen az kimaradt... Én semmilyen papírt senkitől nem kaptam!
2015. szept. 17. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A nav díjazza az ilyeneket, tényleg elkéne beszélgetni a főnököddel, h miből mikor és mennyit von le, erről megállapodva, mert éjszaka 12 óráért 10k körül kereshetnél elméletileg.
2015. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vonhat le a fizetésedből, nincs olyan indok. (max késés, kevesebb óraszám miatt) Ahhoz fegyelmi kell. (legalábbis régen)


Nekem is volt ilyen főnököm, kitalált dolgokat, sajnos van amikor nincs más meló.

De mozgass meg minden követ, ha kell menj mekibe, ha van bármi más lehetőséged, menj. (tudom, könnyű mondani, nehéz csinálni...)

2015. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!