Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankszámlán a bank lefoglalj...

A bankszámlán a bank lefoglalja a csoportos beszedésekhez szükséges összegeket?

Figyelt kérdés

Mondhatni bajban vagyok.

Felvehetem az összes elérhető egyenlegemet? Jelentős lefoglalt összeget mutat, ez tartalmazza a csoportos beszedésekhez szükségeset is?


A U*C szokott magasabb összeget leemelni, és a leemelés napján, de órákkal előtte is ugyannyi az egyenlegemet, mint a leemelésről tájékoztató SMS-ben áll, ez zavar meg.


2018. jún. 14. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a bankodat, hogy a te számládnál hogy van ez.
2018. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonon is bonyolult őket elérni, mindenféle kódoknak nem vagyok a birtokában, hétfőn amúgy is alig érnék oda, de túlóra van, keddre meg kellene a zsé.
2018. jún. 15. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyéb módon is azonosítanak, ha kell, személyes adatokkal.


És csütörtök-kedd között nem gondoltad, tudom is én, egyszerűen levenni a neked kellő összeget?

2018. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ki akarom venni a maradék egyenlegemet, de nem tudom, marad-e akkor a U*C-nek.
2018. jún. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!