Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FHB banknak (most TAKARÉK)...

FHB banknak (most TAKARÉK) van mobil applikációja?

Figyelt kérdés

Találtam egy TAKARÉK nevű appot, viszont bejelentkeznék és meg kell adni egy bizonyos Takarékot, ami lehet: 3A, B3, Békés, Centrál, Hungária stb. elég sok.


De én nem tudom hova tartozom... Mindenem FHB-s még, a kártyám, a számlakivonaton is FHB szerepel, holott elvileg az már nincs. Számlakötésnél már Takarék volt a neve a banknak, de rajta nem találom, hogy melyik lenne.


Valaki tag az FHB-nál, ami már Takarék és tudja használni a mobil appot?



2018. jún. 15. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas tévedés!

FHB Bank továbbra is létezik, nem olvadt be semelyik másikba sem.

Pusztán egy bankcsoportban van a takarékokkal és a Takarékbank Zrt-vel. Ez egy szövetség, de attól még jogilag önálló bankról van szó.



Számlakötés? Szerződéskötésre gondolsz?

Ha a kártya FHB-s, a kivonaton FHB van, akkor az FHB-vel kellett szerződnöd, az biztos.


Nincs mellette más valami banki terméked is? Mert befektetés, stb... lehet, hogy függő ügynökként az FHB értékesíti a Takarékbank Zrt befektetési termékeit például és azt vetted igénybe.



Netbank, applikáicók, stb... természetesen külön van az FHB-nek, hiszen önálló bank.

2018. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, most már kicsit világosabb a dolog :)


Lakáshitelt vettünk fel, és ott kellett nyitni számlaszámot. a kártyám FHB-s de a takarek.hu-nál lépek be a netbankba, és a takarék számlacsomagok van :D


azért kicsit zavart nekem ez az egész.

2018. jún. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!