Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esély hogy kapjak hitelt?

Van esély hogy kapjak hitelt?

Figyelt kérdés

3 és fél hónap munkaviszonyom van, próbaidő lejárt, a munkaviszony határozatlan.

Netto legkissebb összeg 128ezer volt, ezt követően 150.

De mivel csak jövő hónapban kapok számlakivonatot ezért az előző hónapi fizetés még nem látszik, kértem díjigazolást. Kaphatok így hitelt?

Cib bankot néztem, ott megfelelek eddig a kritériumoknak, csak azt nem tudom hogy elfogadják e hogy 2 havi számlakivonatom van és egy díjigazolásom a múlt havi fizetésről.


Sajnos mindenképp hitelhez kell folyamodnom.



2018. jún. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miféle hitelt, mennyit? Azt se írod.
2018. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig 3 hónapot néznek, és a legalacsonyabb összeget.

CIB-nél vagyok, és így ment ez hitelkártyánál, személyi hitelnél és lakáshitelnél is (igaz az utóbbit nem ott vettem fel végül hanem fundamentánál)

2018. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
3 hónapra sem adnak még hitelt - főleg, ha nagyon fiatal vagy (18-19 éves)
2018. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok, mivel eddig nem voltam bejelentve az előző munkahelyeken kénytelen voltam váltani. Szabad felhasználású hitelt szeretnék ez kimaradt. Kb 600-800ezer körül.
2018. jún. 18. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!