Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Örömmel értesìtjük, hogy...

Örömmel értesìtjük, hogy jelzàloghitel kérelmét jòvàhagytuk, tanàcsadòja hamarosan felkeresi. K&H Bank- ez pozitív elbírálást jelent?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szövegértés általános iskola 2. osztályos tananyag.
2018. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan kérdezed? Édes istenem....nem hiszem el hogy ennyire nem megy a szövegértelmezés. És te veszel fel hitelt....bravó. hogy értelmezed majd a hitelszerződést ha egy egyszerű mondatot nem értesz meg
2018. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
És az ilyen emberek 90%-a hitelt vesz fel mindenre :D Azt sem tudja mit csinál pontosan. Két mondatot sem tud értelmezni.
2018. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a “kedves “ hozzászólásokat! Azért nem sírok nem baj? Nyugodtan lehet hulyezni, azért írtam ki a kérdést mert örömömben el sem akartam hinni. De köszi tényleg. Biztos annyira hülye vagyok a 70%-os önerőmmel, és nyilván csikkszedő vagyok a hitel törlesztő négyszerese jovedelmemmel! Peace ✌🏻
2018. jún. 23. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyen állat menő vagy, miért vettél fel hitelt? 😂😂😂
2018. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a törlesztő a fizetésed 25%-a lenne? Az azért elég sok. Most nagyon lent vannak a kamatok. Kicsit felmegy aztán fizetésed 50-60%-a lesz? Vagy sok évre fix kamattal veszed fel? Mert úgy oké.
2018. jún. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok évre vettem fel lefixalva. Havonta egy plusz hónapot előtörlesztek. Reméljük nem lesz gond. Sajnos dél-magyarországi kistelepülésről kellett a fővárosba költözni és csak hitellel tudtam megoldani.
2018. jún. 25. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!