Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van ez az OTP készpénzbe...

Miért van ez az OTP készpénzbefizetō automatánál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2018 06 19-én feltöltöttem 3000FT-ot a bankkártyámra mert rendelni szerettem volna internetrōl de ma 2018 06 23-án egyszerűen nem tudom megvenni mert valamilyen oknál fogva azt írja, hogy csak 150FT van rajta. Tisztában vagyok vele, hogy ezeken a gépeken a pénz lekönyvelése több ideig tart de ennyire már tán csak nem. Szóljak bent a bankban vagy várjak még?

2018. jún. 23. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bankköltség pl.: számlavezetési díj, éves kártyadíj, mínuszos számlára felszámított kamat, sms díj (ha be van állítva ez a szolgáltatás) stb. Ha nem használod a számlát, nem éri meg fenntartani, mert akkor is van költsége.

Netbankod van? Ott nyomon tudod követni, hogy milyen tételekkel terhelték meg.

Ha nincs netbankod, akkor egy OTP fiókba menj be és érdeklődd meg. Itt tudod kérni azt is, hogy neten keresztül lekérdezhesd a számlakivonatod:


[link]

2018. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!