Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez felháborító! A CIB levont...

Ez felháborító! A CIB levont tőlem pénzt, mert egy automatánál lekérdeztem az egyenlegemet. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Ráadásul mindezt azután, hogy többször próbálkoztam pénzt felvenni, és nem azt írta ki, hogy nincs elég pénz a számlámon, mint régebben, hanem indoklás nélkül kiírta, hogy nem tudja a bank teljesíteni a kérésemet. Már az is elég felháborító, hogy a pénzfelvétel előtt nem írja ki a számlán lévő összeget, hanem lottóznom kell és ötször nekifutni, hogy eltaláljam mennyit tudok felvenni, és közben áll a sor mögöttem.

2015. ápr. 24. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, komoly. Én is CIB ügyfél vagyok. Ennek a szolgáltatásnak díja van, és szerepel is a kondíciós listában. Tehát nem rejtett költség, hanem csupán te nem voltál elég tájékozott. De 50 egynéhány forint nem fog földhöz vágni téged sem.
2015. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Komoly.
2015. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
CIB bank a leg*ecibb bank
2015. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, valószínűleg ez komoly...feltételezem azért nem azt írta ki az automata, hogy nincs egyenleged a felvételhez, mert nem volt, hanem pl. technikai oka/hiba volt, ugyanis az automata is tud hibás lenni, akármilyen nehéz is ezt elképzelni. (pl, ha éppen kifogy az egyik címlet, és te pont akkor szeretnél felvenni, lehet, hogy azt fogja kiírni, hogy jelenleg nem tud pénzt kiadni...)Azt nem értem, miért tartod már azt is elég felháborítónak, hogy nem írja ki külön az egyenleged...persze, ha kiírná, és ezt a hátad mögött lévő sor esetleg még látná is, akkor meg azért háborognál, merthogy miért írja ki, mert így más is tudomást szerezhet az egyenlegedről stb...Ma már úgy látom, mindenért nagy divat felháborodni...ha nem akarsz lottózni, akkor kérj sms értesítést a számlamozgásaidról vagy nézd meg internetbankon keresztül, így nem ér meglepetés...mielőtt azon háborognál, hogy az meg lehet, hogy fizetős,akkor jelzem, hogy a kenyér sincs ingyen, és a legtöbb helyen a szatyor sem, amit azért veszel, hogy a megvásárolt árut tudd mibe pakolni...
2015. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
#4 a különbség, hogy a boltban kap valamit a pénzéért, míg a bankautomatánál egyenleg lekérdezésekor nem.
2015. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
De, lekérdezte az egyenlegét, és ezt az információt megtudja...ezt kapja az egyenleglekérdezéskor, ezért fizetett...én nem Cib-es vagyok, de ennek szinte mindenhol díja van...a számlaegyenleget nem kötelező lekérdezni az automatából, viszont ha lekérdezi, hirdetmény szerinti díja van, nem utólag kellene hisztizni, ráadásul nevetséges dolog miatt...mint írtam, ha kiírná az egyenleget, akkor az lenne a gond... az ügyfél adatainak védelme érdekében nem is írhatja ki csak úgy magától...csak ebbe az okos kérdező bele sem gondol!
2015. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
De, itt is lap valamit a pénzéért. Az egyenleg nem a képernyőn jelenik meg, hanem cetlire nyomtatják és azon tudod megnézni.
2015. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez Felháborító! Hogy te aláírsz valamit (adott esetben bankszámla-szerződést), anélkül, hogy elolvasnád!
2015. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem rejtet tköltség, és földhöz sem fog vágni, csak elképesztő pimaszság, mert ez semmiféle idő vagy energiát nem jelent, ha a pénzt fölveszem ingyen, akkor a végén a számlán kiírja, azt mondjuk nem tudom miért, viszont ha emiatt próbálkozok 150000-ről lefele 10000 forintonként és áll mögöttem a sor az idő az embereknek, és áram a bankautpmatának, sőt a kapcsolatot akkor is létesíti minden egyes próbálkozásnál.
2015. ápr. 25. 13:10
 10/16 A kérdező kommentje:
a mögöttem lévő épp annyira látja, mint a pinkódot ahogy beírom, de egyébként meg nyomtatni szokás, nem kiírni, vagy legfeljebb választható lehetne
2015. ápr. 25. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!