Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek menyire megbízható...

Szerintetek menyire megbízható ez az oldal? Megéri rendelni?

Figyelt kérdés
Uocas.com jó árban vannak dolgok ha rendelek valamit megjön?
2018. júl. 2. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Varjal, hozom a kristalygombom...
2018. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem annyira, 18 napja hozták létre az oldalt és eddig 60-an látogatták meg (azt nem tudom, hogy ez a látogató- vagy oldalletöltés száma).

[link]

2018. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az a probléma hogy már rendeltem a pénz lement a kártyárol mit kellene most tennem?
2018. júl. 2. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
imádkozni, hogy megérkezzen, amit rendeltél...
2018. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom milyen felületen adtad meg a kártyaadataidat, ha simán azon az oldalon és nem volt https a honlapcím előtt, akkor én egy kártyaletiltáson is elgondolkodnék.

Persze nem biztos hogy átvágtak, de van rá esély.

2018. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor még jó, hogy megkérdezted...
2018. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem jön meg a cucc, egy chargeback-et lehet még esetleg indítani a bankodnál, nem tudom itthon mennyire megy gördülékenyen ez a lehetőség.
2018. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha nem fogom megérteni, kinek van annyi esze, hogy beveszi, hogy valamit 70-80% kedvezménnyel utánnaddobnak XD


annyiból még beszerzési áron sincs meg...tök logikus, hogy akkor a shop üzemeltetője direkt bukni akar az üzleten...:D

2018. júl. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!