Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnék új OTP bankkártyát...

Hogy tudnék új OTP bankkártyát igényelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már viszonylag régen de egyszer elhagytam a pénztárcám. Benne volt minden személyes adatom (személyi, diák, szóval minden) és volt benne némi Kp is (5000 Ft), ami sajnos eltűnt. Szerencsémre a pénztárcát visszakaptam és a bankkártyám is benne volt (csak a kp nem, de így jártam sajnos). Nem tudom lehetséges-e, hogy leírta valaki a kártya adatait és ha kerül a számlámra pénz akkor használni is fogja-e. Ezért gondoltam, hogy igénylek egy új kártyát. Azt szeretném megtudni, hogy pénzbe kerül-e az új kártya illetve mennyi idő alatt készülne el, valamint a jelenlegi kártyámat tudnám-e időközben használni. (Otp junior) A válaszokat előre is köszönöm.


2018. júl. 3. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész és elmondják.
2018. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ...csak tudod én nem Pesten vagy valami nagyvárosban lakom, ahol minden második sarkon van egy OTP bankfiók... -.-"
2018. júl. 3. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudsz kérni új kártyát bármikor, és amíg nem kapod meg, addig a régi érvényes.

Ennek viszont lesz némi költsége. Amúgy addig én inkább letiltatnám a kártyát, és kivennék annyi pénzt a számláról, ami 2 hétig elég, kb ennyi idő lesz az új kártya amíg megkapod, talán rövidebb.

Mondjuk, ha eddig nem volt illetéktelen használat (pl neten vásárlás), akkor most már nem is valószínű, hogy lesz.

2018. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!