Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő (bővebben lent)?

Mi a teendő (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Nyitottam egy diák bankkártyát az Erste-nél, s mivel aktiválatlanul küldik el a kártyát, így nekem kell aktiválni. Bementem, és ott megpróbáltuk egyenleg lekérdezéssel, de nem lehet...így azt mondták, hogy fel kell hívni az ügyfél szolgálatot és ott kell aktiváltatni. Na ez megvan, kéri az azonosítot és a 4 jegyű Tpinkódot, amit sms-ben kaptam meg de az 8 jegyű. Most az azonosító után azt pötyögjem be? Jó lenne egy jó válasz, mert már zavarodok megfelele...

2018. júl. 4. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Előszöris TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI!


Mésodszor nem bankkártyát nyitotál, hanem BANKSZÁMLÁT!


Menj be a bankba, ott segítenek.

2018. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mennyit hibáztam? 2-öt, amit utólagosan észre is vettem? Magadból indulj ki. Azért kösz haver:)
2018. aug. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!