Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem áruhitel - lejárt,...

Cetelem áruhitel - lejárt, mégis kiszámláztak még egy havi törlesztőt - Mi a teendő? Nálatok volt már ilyen?

Figyelt kérdés

19 hónapos törlesztővel vettem fel hitelt tőlük még 2016.októberében. 2016.novemberétől fizettem mindig késedelem nélkül, a prémium hitelfedezeti biztosítással együtt.


Ami akárhogy is számolom,májusban lejárt,akkor fizettem az utolsót.

Elküldtem nekik a hitelkártya felmondási nyilatkozatot,melyre azt a választ kaptam,hogy nem mondják fel,mert tartozás van rajta.


Beléptem a Cetelem netbankomban,és megláttam,hogy a semmiből keletkezett 341 Ft tartozásom.

Bár nem tudom,milyen jogcímen, de hogy ne ezen az összegen múljon, befizettem, és írtam nekik újra,hogy befizettem,és elküldtem újra a hitelkártya felmondási nyilatkozatot.


Erre már nem kaptam választ,de pár nap múlva kiküldtek egy csekkett 11.122 Ft-ról, mai,azaz jún.7-i határidővel.


Telefonon nem lehet őket elérni, az emailemre nem reagálnak.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi ilyenkor a teendő? Soha nem volt semmilyen hátralékom,mindent időben fizettem,mégsem tudokd tőlük megszabadulni!!



2018. jún. 7. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézzed meg a szerződést, hogy mettől meddig, milyen összegre szól. Utána számold össze mennyit fizettél, gondolom csekken ment.


Amúgy telefonon el lehet őket érni, nekem sikerült amikor kérdésem volt.

2018. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!