Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal - mit érdemes beállítan...

Paypal - mit érdemes beállítani itt? "Hogyan szeretné kifizetni a kártyás kifizetéseket? "

Figyelt kérdés

Linkelem a screenshot-okat,

az első screenshot a választható opciókat mutatja, a második ugyanaz az oldal, csak lefelé görgetve mutatja azt:

[link]

[link]


Bandcamp-ról érkeznek utalások, ehhez van szükségem infóra, mit állítsak be a PayPal-on belül a screenshot-okon látható felületen?


Ha a bal oldali "Minden kifizetés"-t választom, akkor az almenükben nem enged tovább választani. Inkább megálltam itt és kiírtam ezt a kérdést, nehogy rossz opciót jelöljek be.


Sejtésem szerint félrefordították, a két opció jelentésének lényege megegyezik... Tehát nem igazán tudom értelmezni, mi az eltérés a jobb oldali ("Jelenleg is..."), és a bal oldali ("Minden kifizetés...") opciók között...


Ezen kívül egy másik beállítási opcióról is szeretnék felvilágosítást tőletek:


"Indítsa el automatikusan a rendszeres kifizetéseket."


Ez mire vonatkozik, mit jelent? Tapasztalta már valaki?



2018. júl. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Te olyan beállításoknál jársz, ami arra vonatkozik, hogy ha a saját webshopodban valaki paypallal fizet neked, akkor mi történjen. (Értsd: te eladsz valamit, és azt a vevő a termék kosárba rakása útén megrendeli, és azonnal fizet paypallal.) De a leírásod alapján te nem szeretnél ilyet csinálni. Vagy tévedek?
2018. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először használom ezeket, nem tudom. Épp ezért kérdezem. :) konkrétan nem terméket adok el, amit a kosárba tesznek stb, hanem tehát a bandcamp-es zenéimért lehet pénzt felajánlani, és a paypal-omra megy.


Tehát mit tegyek a paypal beállításoknál?

2018. júl. 13. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy úgy. Ez esetben mindkét képernyőn a bal oldali beállítást ajánlom.
2018. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értelek. De érted, mit takar a magyar fordítás? Mert szerintem nem egyértelmű, esélyesen nem hozzáértő fordította.


Ráadásul (és ezt írtam már) amikor a bal oldalira kattintottam, ott nem enged semmit választani. (Csak felajánl opciókat.)

2018. júl. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!