Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankhoz érdemes menni?

Melyik bankhoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Eddig külföldön éltem így nem volt magyar számlám. Most Magyarországon fogok dolgozni így szükségem van egyre. Olyan szempontok érdekelnének, hogy melyik húzza le a legkevesebb pénzt különböző díjakban illetve melyikkel a 'legkényelmesebb' bankolni (pl van fiókjuk minden városban stb). Még az lenne a kérdésem, hogy láttam, hogy bizonyos cafeteria elemek (pl. SZÉP kártya) elérhetők különböző bankoknál (pl. K&H szépkártya, OTP szépkártya stb) és meg van adva néhány cégnél, hogy ezt meg azt fogadjuk el. Attól, hogy én a CIB banknál vagyok pl. még a munkáltató adhat K&H szépkártyát és én azt használhatom vagy ez hogy megy?

2018. jún. 22. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és gondolom egyértelmű, de menni fog a számlára egy havi fizetés. Meg gondolom ez is egyértelmű de azért mondom, hogy szükségem lesz egy 'dombornyomott' kártyára (neten és külföldön használható).
2018. jún. 22. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:

"*aiffeisen" premium gold bankszamlacsomagom van, havi 400 e Ft-nak kell beerkeznie havonta, igy szinte minden lenyeges dolog ingyenes. Utana kell olvasni, mert mas feltetelek fennallasa eseten is megnyithato a szamla. (Szokasos penzfelvetel, szokasos utalasok ingyenesek, kissakkozhato a legolcsobb megoldas hogyanja)


Szep kartya ugyekben nem tudok korrekt tapasztalatot megosztani.

2018. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A SZÉP kártya cafeteria elem, a munkáltatódtól függ, hogy melyik pénzintézettel szerződik le. Tapasztalat szerint az Otp SZÉP kártyát fogadják el a legtöbb helyen.

Ettől te ahhoz a bankhoz mész bankszámlát nyitni, amelyik szimpatikus. Ha most nyitnék számlát, a rafit, vagy a k&H t választanám.

2018. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!