Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik az áruhitel feltételei?

Mik az áruhitel feltételei?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni 199.999ft értékben, de egyben nem tudnám kifizetni. Az áruház oldalán fel vannak tüntetve, hogy milyen dokumentumok kellenek, de ezen kívüli feltételekre lennék kíváncsi.

Március óta dolgozom, egy "neves" cégnél.

Rendszeres jövedelmem van.

Magyarországi állandó lakcímem van.

Érvényes személyazonosságot igazoló irataim vannak.

Érvényes adóigazolványom is van.

18 éves vagyok.


Az oldalon le van írva, hogy munkáltatói igazolás kell, minimum 3 hónapos munkaviszonyról. Ez azt jelenti, hogy 3hónap után már vásárolhatok így?


Egyéb infók is érdekelnek!

A hitel-t ellenzők, fiatal vagy te még ehhez, és az ekkora összegben mit, válaszolók véleményére nem igazán vagyok kíváncsi.


Köszönöm!



2018. júl. 7. 20:14
 1/3 belapus ***** válasza:

Amennyiben elfogadják a hitelkérelmedet, akkor vásárolhatsz így.

A munkáltatói igazoláshoz ajánlatos a hitelnyújtó, erre a célra rendszeresített adatlapját használni.Ezen fel fogják tüntetni, mióta dolgozol, a három havi jövedelmed átlagát, a munkahelyed hivatalos elnevezését, címét kb.A bérszámfejtés környékén érdeklődj.

Általában szükséges, hasznos dokumentumok:

- személyi ( vagy útlevél, jogosítvány ),

- lakcímkártya,

- adóigazolvány,

- legalább egy közüzemi ( gáz, víz, áram ) számla,

- van, ahol telefon előfizetésről kérnek igazolást,

- bankszámlakivonat ( ez helyettesítheti a munkáltatóit, ha a fizetésed erre utalják és a közüzemit, ha erről utalod ).

2018. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak azért is leírom. Ha valaki 200 ezer forintot nem képes összeszedni az ne akarjon hitelt felvenni...
2018. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm szépen, nagyjából erre gondoltam én is, egyedül a 3 hónapos munkaviszonyomban (március 1.-től) voltam bizonytalan.


2. Nyilván össze tudnám szedni egy bizonyos idő alatt, de nekem Július 13.-ig el kell intéznem.

2018. júl. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!