Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Netbank-ban tudom módosíta...

OTP Netbank-ban tudom módosítani a napi utalási limitemet?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hol?

Esetleg van telefonos lehetőség?


2018. júl. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
beállítások, talán bankkártya limit -nincs előttem, rég csináltam
2018. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod módosítani az utalási limitet, mivel nem lenne értelme ilyen esetben. Abban sem vagyok biztos, hogy az OTP használ olyat, hogy napi utalási limit, de ha lenne ilyen, akkor nyilván biztonsági oka lenne, és ha engednék módosítani azon a felületen, ahol egyébként magát az utalást is el tudod végezni, akkor értelmét veszíteni a funkció.
2018. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Csak bankfiókban lehet módosítani a napi utalási limitet. Tapasztalat. Amikor a nyaralásra szerettem volna elutalni a pénzt, akkor derült ki, hogy a tizenévvel azelőtt még Juniorként nyitott számlámon 50k az utalási limitem. Valóban biztonsági okai vannak, hogy nem lehet online módosítani az online utalási limitet. Telefonon nem tudom, hogy lehet-e, de ha lehet is, akkor is kell telebank regisztráció, ami általában nem szokott lenni.
2018. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!