Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp sima türelmi idős lakáshit...

Otp sima türelmi idős lakáshitelünket nem tudjuk tovább fizetni, már a múlt hónapban elmaradtunk fél havival, mi fog következni? Valaki jár hasonló cipőben, hogy hiába kapálózik, sehol nem kap segítséget?

Figyelt kérdés

Elkövettem mindent, legalább tíz levelet írtam, telefonáltam hetente, voltam bankban személyesen, de le sem szarnak csak a markukat tartják. 56000-ről közel 130000-re nőtt a törlesztőnk. A múlt hónapban már elmaradásunk is volt, és ez így is marad, mert jövhóban szülök, második baba jön, és nem tudunk annyit befizetni, 50000 ft gyedem lesz. Azt mondta az otp-s ügyintéző, fogalmuk sincs, hogy kell áthidalót számolni, azt a kölcsönt amit az állam adna, pedig jogosultak lennénk rá, de le sem szrnak.

Ha bontja a bank a szerződést, mire számíthatunk?

Mielőtt felelőtlen hitelfelvevőnek titulálna valami burzsuj banda, elmondanám hogy 40m2-es lakásban lakunk. A jelzálog a mama 35-ös, és a mi 40-es lakásunkon van. Szóval nem kacsalábon forgó palotáról beszélek. Köszi előre is a válaszokat.


2010. jún. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mi következne? Elvileg jönnek a fenyegetések majd, a felszólítások, aztán a KHR lista és az árverezés, természetesen mindkét ingatlanra. De most állítólag év végéig moratórium van, tehát valószínűleg jövőre fognak csak kilakoltatni benneteket.
2010. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem a 150 es töréesztöm ment fel 320 ra!!!!!!! nem is kersünk ennyit a családtagok dobák össze,de már nem birjuk . és ez se palota ,csak egy kertesház
2010. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jesszusom!! 320???? :(
2010. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bemész a gyerekkel és a nagy hasaddal, meg egy két szendviccsel, némi gyerekjátékkal és egy jó vastag könyvvel a fiókba, leülsz a székekre..a gyereknek odaadod a játékait, elkezded olvasni a könyvet és hidd el fél órán belül fogalmuk lenne, hogyan kell azt az állami áthidaló kölcsönt számolni ;) amúgy meg próbáljatok más banknál adósságrendező hitelre váltani
2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy milyen bank a 320-as...nekünk BB 44 ről 68 volt a legmagasabb, de most 58 körül van....
2010. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!