Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számla csomag váltásnál...

Számla csomag váltásnál mennyire baj, ha csak itthon vettem észre, hogy valami nem jó? Most menjek be megint?

Figyelt kérdés
Múlthéten 2 délelőttöt rászántam erre a csomag módosításra. Ma felhívott az ügyintéző, hogy valami nem jó, menjek be újra. Bementem, 1,5 órát ott voltam. Kérdezett-válaszoltam, aláírtam a papírokat, eljöttem. Itthon nézem a papírokat, két adatot nem jól töltött ki az ügyintéző. Pl. az egyik, hogy gyeden vagyok, bejelölte, hogy nem. Pedig mondtam neki, hogy azon vagyok. Férjnél vagyok, de külön számlánk van és az összeghez 200.000 Ft-os jövedelem van beírva havi összegként. Nekem a számlára jóval kevesebb érkezik, ezt jeleztem is. De annyi papírt kellett aláírni, hogy mindent átolvasni ott nem volt idő. Most menjek be újra?
2018. júl. 24. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Adatpontosítást telefonon is lehet intézni, én először azzal próbálkoznék. Ha nem lehet, úgyis megkérnek, hogy fáradj be személyesen.
2018. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!