Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hitelben gondolkozzak...

Milyen hitelben gondolkozzak és melyik banktól?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, szeretnék venni Pesten egy garázst hitelre. Ehhez 2-3 millió forint hitelt szeretnék felvenni, fix kamatra, ugyanis most várható jegybanki alapkamat növelés, amivel megszaladhat a hitelállományom (javítson ki valaki, ha rosszul értelmezem a folyamatokat). Milyen típusú hitelben gondolkozhatok, illetve melyik bankhoz forduljak a legkedvezőbb feltételekért? Gondolkoztam még azon, hogy a garázs bérbeadásából származó pénzt lakástakarékba fektessem. Apám szerint államiban ne gondolkozzak, mert azt bármikor lenyúlhatja a kormány, csak kereskedelmi banknál nézzem meg, és az így kapott kamat további bevételt jelenthet, ha valaki a családban építkezik, odaadja nekem a pénzt ő pedig felhasználja a lakástakarékomat.

Minden javaslatot és kritikát örömmel fogadok!


20/f



2018. júl. 25. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
20 évesen csak ingatlan fedezetes hitelben gondolkozhatnál, de a garázs nem megfelelő fedezet.
2018. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!