Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül a pénzfelvétel?

Mennyibe kerül a pénzfelvétel?

Figyelt kérdés
OTP-bankban mennyi plusz költségbe kerül 1millió készpénz felvétele? vagy mert mivel másnak adnám olcsóbb ha átutalom neki?
2018. aug. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
1,5%
2018. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A betéti kártya hirdetmény szerint ( [link]

Otp bankfiókban a készpénzfelvétel díja "185 Ft + 1%, de max. 30.540 Ft"


Az átutalás díjának megnézését rád bízom. Itt fogod megtalálni: [link]

2018. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tartom az 1,5%-ot, mert a kérdésben nincs leírva, hogy kártyával akarja kivenni. A besétálós pénzkivevős művelet díja 1,5%
2018. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit utána néztem, mert fura volt, hogy kártyás és kártya nélküli készpénzfelvételre ilyen nagy eltérés legyen. És kiderült, hogy nem olvastam el teljeskörűen a hirdetményt.

Szóval a fent linkelt doksi alapján a 2014. december 31 előtt megkötött szerződésekre, amennyiben azóta a számlacsomagban konstrukció változás nem történt, a kártyás készpénzfelvétel díja a már fent is említett "52 Ft + 1,07%, max.: 4.946 Ft"


Amenniyben a bankszámlaszerződést 2014. december 31. után kötötték, vagy a számlakonstrukción azóta módosítottak, az OTP fiókban történő kártyás készpénzfelvétel díja "205 Ft + 1,49% "

2018. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!