Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számlámon netbankon...

OTP Junior számlámon netbankon keresztül letiltottam a bankkártyámat, fel lehet még oldani?

Figyelt kérdés
Készpénzfelvételkor az automata benyelte a kártyámat, fel is hivtam az ügyintézést ahol blokkolták a kártyát, de nagyon be voltam pánikolva ezért a fiókon keresztül le is tiltottam (nem tudtam mivel jár). Ezt a tiltást fel tudják majd oldani ha visszakapom a kártyámat és a blokkolást is feloldatom?

2018. aug. 14. 10:55
 1/1 Meton ***** válasza:
Természetesen vissza lehet oldani, de mivel letiltottattad, esélyes, hogy költsége is lesz. Semmi értelme letiltani. Ha ellopják, kábé 24 óra, mire blokkolják, addigra úgyis kiürítik. Ha elveszik, vagy megsemmisül, másik kártyát kell csináltatni, ilyenkor az elveszett kártya persze érvénytelenné válik. Valószínűleg ez is pénzbe kerül. Az OTP-be kell mindig először menni, vagy elolvasni a neten a szabályzatot. Én mindig az OTP-be megyek, de ha van neted, írni is lehet. Hamar válaszolnak, szerencsére.
2018. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!