Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » El szeretnék költözni mihamara...

El szeretnék költözni mihamarabb, de nincs kaucióra pénzem, valahogyan meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de veszélyben az életem, ezt nem akarok részletezni...


Nem dolgoztam eddig még, nagyon kevés félreértett pénzem van és olyan sincs, hogy eladok valamit.


A sulit passziváltatnám, de így eluszik az ösztöndíjak is. Arra gondoltam, hogy felveszek kamuból egy tárgyat, de akkor meg a tandíjat kell kifizetnem.


Bármilyen segítség jól jön.



2018. aug. 17. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:

*akarom


*elusznak

2018. aug. 17. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha veszélyben van az életed, akkor fordulj a rendőrséghez.

Egyébként pedig csak van egy rokonod, akihez átmenetileg odaköltözhetsz, amíg nem kezdesz el dolgozni és nem lesz pénzed albérletre. Egyébként pedig konkrétan azonnal kezdj el munkát keresni. Mondjuk hétfőn. Mihamarabb menj el dolgozni bárhová, ahol fizetést kapsz és el tudod végezni a munkát.

2018. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Kollégium, hostel, vagy elmész dolgozni a hétvégéken.

A tanulást ne hagyd abba, a lakhatást próbáld meg megoldani (pl albérletes csoportokban van olyan, hogy keresnek egy szobába bérlőtársat - így olcsóbban kijöhetsz)

. Mondjuk várost sem írtál, hol jársz suliba, de más is megoldotta már, hogy egyetem mellett dolgozott. Kérd át magad levelezőre vagy nem tudom, mit és hol tanulsz.

2018. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Diákhitel
2018. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt még hányszor írod be? :)))
2018. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Diakhitel

Nekem is volt es hidd el nem nagy a kamat a tobbi hitelekhez kepest

2018. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!