Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kész a bankkártyám a bank...

Ha kész a bankkártyám a bank SMS-ben értesít, hogy átvehetem?

Figyelt kérdés

Nyitottam egy bankszámlát, mához egy hétre írtam alá a szerződést.


Az ügyintéző azt mondta hogy maximum 1 hét és elkészül a bankkártyám, amit az adott bankba tudom átvenni...


Viszont az nem mondta, hogy most hogyan értesítenek ha elksézült a kártyám. SMS-ben vajon? OTP bank.



#szerződéskötés #OTP Bank #Bankkáártya #kártya elkészül
2018. aug. 21. 14:04
 1/4 nemcso ***** válasza:
100%
Levélben értesítenek, hogy x ideig átveheted a számlavezető bankfiókodban.
2018. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
postai levél, vagy e-mail?
2018. aug. 21. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Postai.


A bankoknál ha elektronikus számlát igényelsz tehát e-amilre kapod a levelek többségét, viszont fontos dolgokról például bankkártya átvételi értesítő, egyéb más fontos dolgokról postai úton küldenek levelet, vagy telefonon értesítenek.

Amikor én nyitottam számlát levélként küldték a bankkártyát de alá kellett írni átvétel előtt, és a PIN kódot 3 nappal később hozták külön levélben.

2018. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
PIN kód már megvan. Voltaképpen minden megvan már.Alá is írtam a szerződést. Értesítésként a telefonszámom van megadva :)
2018. aug. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!