Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánszemélyként 5millió ft...

Magánszemélyként 5millió ft lakáshitel felvétele hogy működik? Egy személyre szabva, milyen előfeltételek szükségesek hozzá? Többi lent

Figyelt kérdés
Illetve mennyire húzhat le a bank azon kívül amit igérnek a kamatok? Illetve minden egyéb kapcsolatos dolog érdekell, semmit nem tudok erről a témáról, olvasgattam bankok oldalait de elég homályos (5-10 éves futam időn gondolkozom)

2018. aug. 23. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A legokosabb, ha bemégy a bankodba és ott kérsz felvilágosítást, nem pedig itt, ahol a többségnek fogalma sincs a banki témákról (ahogy neked sem, ha ilyeneket írsz, hogy "mennyire húzhat le a bank azon kívül amit igérnek a kamatok", a bank csak annyit von le, amennyi a szerzödésben foglaltaknak megfelel - csak éppen a szerzödést a legtöbb ember nem olvassa el, csak aláírja, és késöbb meg meglepödik, hogy nem is gondolja, hogy ez vagy az is benne volt a szerzödésben!)
2018. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tervezem is hogy bemegyek majd csak előtte valami kisebb amatőrebb tájékoztató jellegű segitség érdekelne, (mennyire húzhat le a bank) igen ezt úgy értettem hogy hallottam sok dolgot innen onnan hogy a bank így a bank úgy nyomta a kamatott
2018. aug. 23. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudok Neked segíteni, de több infó kellene.

Mennyi pénzed van a vásárláshoz?

Mennyi a jövedelmed?

Mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?

Hány éves vagy?

Hol szeretnél vásárolni?

Egyedül, vagy társsal szeretnél vásárolni?

2018. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyasztóbarát lakashitelt válassz, akkor nincs semmi rejtett költség. Mi is pont 5-t vettünk fel, semmi extra költség nem volt. Ráadásul kaptunk 100 ezer forintot ajándékba a banktól, de az az akció nem tudom van e még.
2018. aug. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!