Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 2-vel hogyan tudom...

Diákhitel 2-vel hogyan tudom befizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés
A Neptun rettenetesen zavaros, képtelen vagyok megállapítani, hogy akkor most befizettem-e vagy nem. Beírtam a rendszerbe a szerződésszámot, a befizetés állapota "egyeztetés" alatt van. Kell még tennem valamit, vagy innen megoldják ők?

2018. aug. 23. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hova jársz. Sok helyen elég nagy gányolás megy az ügyintézés kapcsán, és megeshet, hogy tartozásként fog megjelenni az összeg, ha lejárt a határideje, és akkor egy csomó funkciót letiltanak. Szóval érdemes megérdeklődni, hogy ez így elég-e, de alapvetően eddig nem csináltál semmit rosszul.
2018. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amennyiben diákhitel2-vel fizeted a tandíjat, akkor nincs semmi teendőd.
2018. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2


Mint írtam, ez nem feltétlenül igaz. Találkoztam már nem egyszer olyannal, hogy a fizetési határidő túl koraira lett meghatározva, így a lejárt tartozás miatt alapesetben tilt a Neptun. Ilyenkor adott esetben kérvényt kell beadni, vagy személyesen taposni a tanulmányi osztályt, hogy tegyen valamit. Valahol meg nincs ilyen, hanem eleve késői a határidő, és olajozottan megy minden magától.

2018. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia Kérdező! Azóta kiderült valami? Hasonló helyzetben vagyok.
2018. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!