Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Júniusban 1,6 milliót bankban...

Júniusban 1,6 milliót bankban kb.1300 ft-ért tudtam felvenni, egy hete 700-at durván 7000 ft-ért. Nem értem a logikát. (OTP bank). Nem is találom sehol kiírva, hogy mi alapján van ez számolva, pedig nagyon érdekelne. Mi a titka?

Figyelt kérdés

#díj #OTP #készpénzfelvétel #pénztári kifizetés
2018. aug. 24. 01:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-esnek:

Hogy a p...ban ne lenne egy atm-ben 300 ezer forint? :D (ami a maximum egy mastercard kártyánál naponta)

Lehet, hogy te az ingyenes kp. felvételről beszélsz, de az a kérdés, hogy hol van leírva a kp. felvét díja.

Egyébként meg nem minden esetben atm-ben legolcsóbb a kp. felvét, ezért írom, hogy fillérre ki lehet/kéne számolni pontosan!

2,5 milliót pontosan 1271 Ft-ért vettem fel úgy, hogy átutaltam egy junior számlás ismerősömnek az összeget. Az egy dolog, hogy ehhez hozzájött még az átutalás díja, de így is több ezret spóroltam.

Magamból indulok ki, és feltételezem, hogy nem egyik napról a másikra tudom meg, hogy 700 ezret ki kell vennem.

A fenti bankban dolgozom, elhiheted, hogy képben vagyok.

2018. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!