Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más bankkártyaszámra utalni?

Más bankkártyaszámra utalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem netről egy táskát, és utalással kell fizetnem. Nekem nincs számlaszámom, ezért egy barátommal megyek be az OTP-be. Az lenne a kérdésem, hogy kivitelezhető-e az, hogy az ő számlaszámával az OTP-ből egy Gránit bankos egyénnek utaljak pénzt, úgy, hogy készpénzben adom oda a bankosnak?

Elmúltam 18.

A választ köszönöm!



2018. aug. 26. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A barátod bankszámlájára be tudjátok fizetni az összeget, aztán onnan el tudjátok utalni. Az utalásnál az ő neve lesz feltüntetve, esetleg a tiedet a közlemény rovatba tudjátok beírni, ha fontos, hogy az megjelenjen.

Az utalás díjáról az OTP bankszámla hirdetményben tudtuk tájékozódni.

[link]

2018. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
79%

Mire ez a túlbonyolítás ?

Átadod a barátodnak, ő meg majd megbízást ad az átutalásra.

Vagy nem bízol meg benne ?Akkor nem is olyan biztos az sem, hogy a barátod.

Amúgy - ha nem ütközik az eljárásrendbe, amit nem ismerek pontosan vagy nem támad az ügyintézőnek valami fura gondolata - megoldható.

2018. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. aug. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!