Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem hitelkártya megszüntet...

Cetelem hitelkártya megszüntetése hogyan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni mert lassan megőrülök a Cetelem Banktól.

Próbálom röviden.

Hitelkártya lezárast kértem illetve végtörlesztést augusztusban

Megtörtént a visszafizetés szeptember 3-al.

Írtam aznap emailt nekik az ugyfelkerdesek@cetelem.hu címre ahová csatoltam kézzel írott megszüntető nyilatkozatom.

Az egyenlegem pluszban van nem kevéssel.

Pár napot vártam gondoltam fedolgozzák.Tévedtem.

Állításuk szerint megsem kapták.Azóta minden nap elküldöm nekik sőt levél formában is.

Letagadnak mindent az ügyfélszolgalaton bármi nyoma lenne.

8 napja minden nap hívom őket de nem regisztrtálták.

Egy nap azt mondja a telefonba a hölgy ő úgy látja elindult a folyamat, másnap direkt felhívtam őket az az ügyintéző persze semmit nem lát hogy elindulna.

másik ügyintéző szerint 15 munkanapjuk van.Kérdem én 8 nap alatt nem

sikerül egy emailt feldolgozni.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek mert lakásvásárlás emiatt csúszik.

Másik bank pl a cofidis 2 nap alatt elintézte ezt nekem teljesen normalisan.

Köszönöm a segítséget.



2018. szept. 11. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj be személyesen, mi nem tudjuk megoldani helyetted.
2018. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

250 km Budapest.Ha nem muszáj ilyen miatt nem mennék be.

Elvileg ezt így is el lehet intézni telefon illetve levél email formámban is de a gyakorlat mást mutat.

2018. szept. 11. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem és most mit vársz, mi legyen? :D Nem tudunk helyetted ügyintézni, te bemenni nem akarsz, ők más úton-módon nem reagálnak.
2018. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tértivevényes ajánlott levél, amiben leírod nekik, hogy hányszor küldted már el, és felsorolod, hova küldöd el a levél másolatát három napon belül...
2018. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köcsög egy cég az biztos, évek óta bombáznak levelekkel. Küldtek kártyát is, pedig nem kértem. Ha nehezen is, de miszlikbe vágtam. Sok sikert, emberpróbáló kűzdelem
2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kapo1588 ***** válasza:
Ez miért akadályozza a hitelfelvetelt? Nem fértek bele a kártyával együtt az 50%ba?
2018. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!