Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok online fizetni?...

Hogyan tudok online fizetni? Debit card!

Figyelt kérdés

Most kaptam új kártyát Ausztriában a raiffeseisen banknál. Amikor internetes vásárlásra akartam használni nem műküdött. A barátom szerint azért mert ez egy Debit card, így online nem fogom tudni használni. A bankban viszont azt mondták tudok vele online vásárolni. A bankos szerint ha paypallal használom akkor mennie kell... de a paypal regisztrációnál nem fogadja el a kártyaszámot... A bankos azt mondta küldjem el neki az email jelszavam és ő megcsinálja... mert az összes többi adatom megvan neki a rendszerben és így csinál nekem paypal fiókot.

Mi a megoldás, kinek van igaza?


2018. szept. 24. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően az, hogy a bankkártyád betét kártya, nem zárja ki azt, hogy lehessen vele interneten fizetni.

Esetleg ha megírnád, hogy melyik bnak ügyfele vagy és milyen bankkártyád van, többet tudnánk segíteni.

2018. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk leírta, hogy Raiffeisen, Ausztria, de ne zavarjon.


Nehogy megadj barkinek is bármi jelszót, kerdezo. Próbáld újra a Paypallt.

2018. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit aggódom, mert az internet bank sem működik, amihez tőlük kaptam a jelszót és ugye a bankos tudja minden adatom...
2018. szept. 24. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Aktiváltad már a kártyát? Fizettél már vele bárhol?
2018. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem fizettem. Hogyan kell aktiválni?
2018. szept. 24. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:

ha fizetsz vele bárhol vagy felveszel vele automatából, akkor lesz aktiválva.

paypalt felhívhatod, segítőkészek, de előbb aktiváld és próbáld újra.

2018. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!