Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erzsébet utalvány plusz...

Erzsébet utalvány plusz kártyánál mit kell be írni a kártyát kibocsátó bank nevéhez ha interneten akarok vele fizetni?

Figyelt kérdés

A Telekom weboldalán szoktam néha vásárolni és ilyenkor mindig bankkártyával szoktam fizetni!

De figyelmes lettem arra, hogy amikor fizetek akkor átirányít az OTP bank fizető oldalára ezzel nincs is probléma ugyanis én is az OTP banknál vagyok!


A probléma az hogy láttam a listából ki lehet választani az is hogy Erzsébet kártyával egyenlítsem ki az összeget!


De amikor minden adatot bevittem szerintem minden stimmel viszont, arról fogalmam sincs hogy mi kell írni, a kártyát kibocsátó bank nevéhez, abban a borítékban amivel a kártyát kaptam azon a levélen az volt, hogy K&H bank de ezt sem fogadja el már próbáltam mindent de semmi azt is próbáltam, hogy a kártyához az Erzsébet kártya helyett MasterCard is választottam ki végül is a kártya típusa MasterCard de mégsem szerintetek ez hogy van mert elvileg lehet a weboldalon fizetni ezzel elméletileg, gyakorlatilag viszont kevésbé a kártya zsebével sincs baj ugyanis ajándék zsebbe van tehát elvileg jónak kellene lenni?


Röviden engem annyi érdekelne, hogy a kártya bank nézőhöz mit kell írni mert erről fogalmam sincs?



2018. ápr. 25. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a bank neve lesz a lényeg. Azért nem tudsz fizetni, mert a Telekom nem Erzsébet-utalvány elfogadó.
2018. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!