Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitel felvételnél...

Személyi hitel felvételnél milyen egyéb költségek lehetnek?

Figyelt kérdés

A neten keresgélve belefuthatunk olyan ajánlatokba, mint 300.000 Ft személyi hitel felvétele esetén "A teljes visszafizetendő összeg" 310.964 Ft, aztán a Hirdetményt böngészve felbukkan még egy 30.000 Ft-os hitelbírálati díj is. Tehát nem mindegy, hogy amit a bank ad nekem, ill amit én adok a banknak, annak a különbözete jelen esetben 10.964 Ft, vagy 40.964 Ft.


Lehetnek még ezen felül hasonló költségek?



#THM #személyi kölcsön #hitel #rejtett költség #teljes visszafizetendő összeg #hitel teljes díja
2018. szept. 28. 14:51
 1/2 A kérdező kommentje:
ui.: Az érthető, hogy a hitelbírálati díj nem a hitel része. Viszont lehet-e még bármilyen egyéb költségre számítani?
2018. szept. 28. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Én vettem fel 1 millát egy banknál és úgy jártak el, hogy nyitottak egy számlát náluk és arra utalták rá.Mivel kellett a kp a szerelőnek, így felvettem az 1 milliót, azaz csak akartam, mivel 990.000 ft-ot tudtam felvenni a többi a kp felvételi díj volt.
2018. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!