Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Saját számláról tettem,...

TappancsMancs kérdése:

Saját számláról tettem, utaltam át online számlámra és azt írja, hogy a banki nyitás . Vagy mi kor teszi át. Most ezek szerint online sem lehet se vásárolni se utalni hétvégén?

Figyelt kérdés
Az a meglepő nekem, hogy az ugye érthető, hogy a bankfiókok nincsenek nyitva hétvégén, de az online az nem igényel emberi munkát, azt számítógép végzi ha jól gondolom.

2018. szept. 29. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Vásárolni lehet neten-kártyával .

Utalni nem lehet. A miértjét nem tudom,de biztosan van magyarázat rá a működésükről.

2018. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem is átutalás, hanem átvezetés. Nem tudom, melyik banknál vagy, de például a CIB-nél 0-24-ben lehet átvezetni saját számlák között, ami azonnali hatályú...

Szóval sok múlik azon, hogy milyen bankot választ az ember.

2018. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
OTP.
2018. szept. 29. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétvégén a számítógép is alszik.
2018. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
OTP-nél banki időn kívül csak a "kártyák közti utalás" ami azonnali. Az átutalás sajnos csak hétfőn fog végrehajtódni.
2018. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!