Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ausztriai bankszámla nyitás...

Ausztriai bankszámla nyitás online lehetséges valamelyik banknál?

Figyelt kérdés
Erstenel(sparkasse) van rá lehetőség, de ott kér osztrák címet, és osztrák telefonszámot. Van olyan bank, ahol online tudok igényelni, magyar címmel, magyar telefonnal?
2018. márc. 5. 19:03
 1/5 xswerdy ***** válasza:
német bankoknál néztem, és ott is csak olyat találtam, ahol németországi címmel rendelkezők nyithatnak online. Pedig épp a külföldieknek lenne jelentős könnyebbség.
2018. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Mindenhol kell ottani lakcím - a posta miatt -, és telefonszám is.

2018. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# Nem értem miven másabb online, mint személyesen. Hisz személyesen bemész, nem kell se lakcím, se telefonszám..
2018. márc. 5. 20:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetva ha a posta miatt kell a lakcím, akkor vissza kell menni a kártyáért személyesen? Magyar címre nem küldik ki?
2018. márc. 5. 20:15
 5/5 xswerdy ***** válasza:

Ausztriát nem tudom, német számlát nyitottam úgy, hogy itthoni lakcím van megadva, de kint kellett egyszer megjelennem az igazolványommal.


És ahogy keresgéltem, a webkamerás azonosítást továbbra is csak német lakcímmel kínálják.

2018. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!