Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-nak van magyar ügyfélsz...

PayPal-nak van magyar ügyfélszolgálata?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni? A köv. a történetem. Augusztus 30-án vásároltam ebay-ről 62,75 dollár értékben, persze a vámhatóság befogta és meg nem tudtam betegség miatt a kért papírmunkát megküldeni nekik, így kértem fordítsák vissza az eladóhoz a csomagot. Az eladó megkaptam, de levontak tőle 13.06 dollár hajózési költséget, így csak 49,69 dollár térített nekem vissza. Írtam a PayPal-nak az oldalon keresztül, de nem is értettem rendesen (angolom gyenge), küldtem néhány adatot nekik, de végül azt írták, hogy ivel én nem küldtem el a visszatérítési összeget (de könyörgöm, nem én fizettem a visszatérítési összeget) így a reklamációt elutasították. Kértem az eladót küldje meg nekem a dokumentumot ami igazolja, hogy kifizette 13.06 dollár a hajózási költségre, nem küldte. Mit tudok tenni ilyen esetben?
2018. okt. 11. 12:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Lehet neked a 4.000 Ft nem összeg, nekem igen. Nem a játszótársad vagyok, a stílusra figyelj oda, később bánni fogod.
2018. okt. 11. 18:54
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy 13 dollárból megúsztad a dolgot. Ha a vámot is kifizetted volna rá, akkor többször ennyit buktál volna. :)
2018. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező akkora paraszt vagy, hogy a tsz elnöke integet a szadbol most 4000 ft neked összeg a te hibad miatt nem vetted at a cuccot, a küldő kifizette 2x a 4000 ft-ot ez aztan nagyon fair. neki nem penz a 4000 ft? Tegyük fel hogy ha te kuldtel volna valakinek valamit es a masik hibajabol 2x fizettted volna a postat akkor amennyire egy minősithetetlen szarzsak vagy meg fel is kerested volna es ki is nyirod te egy igazi idiota vagy. Az ilyen hulyek miatt nem küldözgetek senkineksemmi csomagot mielőtt nem fizeti ki előre.
2018. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

De az csak 3600Ft körül van a 13,06USD


mitől lett 4000Ft?


mondjuk lehet nem szórakoznak és felfelé kerekítenek, és a 14 USD már tényleg 4000Ft körül van.


Ezek után már csak ki kell gyógyulj a betegségből, hogy legközelebb át tudd venni az árut.

2018. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

23-nál a pont.

elképesztő vagy kérdező.

sajnálom, hogy beteg vagy, de attól még lehetne normálisan viselkedni a világban.

"goodwill gesture from Andrea"

azt mondtad, nem jó az angolod, ez annyit tesz kb., hogy jóindulatú gesztus feléd.

köszönd meg szépen az eladónak, hogy meggondolta magát, mert szerintem ez nem a Paypal volt.

és ettől nem lett igazad, csak megszánt az eladó.

2018. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!