Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek rengeteg adóssága van,...

Akinek rengeteg adóssága van, előreláthatólag sosem fog megszabadulni tőle, alap szülségletek kielégítésére nem maradna pénz az mit kezd magával?

Figyelt kérdés
Létezik valami mód, hogy a végrehajtókat kikerülve normális életet éljen valaki? Van olyan ország ahol nem ér el a végrehajtó keze, nem tudnak letiltani? A kérdés nem rólam szól, csupán kíváncsiságból kérdezem. Én is tartozom egy behajtócégnek, rendesen fizetem még 4 évig, az én adósságom szerencsére nem olyan sok.

2018. okt. 14. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Talán ha felszívódsz és valami közép-amerikai adóparadicsomba új életet kezdesz.
2018. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk először gondolkodni mielőtt hitelt veszelfel...
2018. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már írtam hogy nem rólam van szó! Én nem vettem fel hitelt, sem most sem később nem fogok.
2018. okt. 14. 18:11
 4/19 A kérdező kommentje:
Amúgy 2-es ez a beszòlàs nem segít már azokon az embereken akiknek az életét ellehetetleníti a sok tartozás. Szerintem ők is rájöttek már, nem kellene beléjük rúgni! Azt is írtam hogy nem rólam van szó.
2018. okt. 14. 18:21
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
De annak a sok retardáltnak viszont segít, amelyikek 180 nettóra új autót vezsnek...
2018. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én most nem is rájuk gondoltam, hanem akik úgy vettek fel hogy nem okozott gondot fizetni, csak önhibájukon kívül fizetésképtelenné váltak például. Vagy már olyan magas lett a törlesztő hogy nem bírják fizetni, én ezeket az embereket sajnálom. Mert amit a hitelezők és végrehajtók megengednek maguknak az durva!
2018. okt. 14. 19:38
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az is durva, hogy az emberek milyen szinten nem gondolkodnak...
2018. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, de úgy gondolom nem kellene az ember bőrét is lenyúzni. Hogy vissza kell fizetni az ok, de nem irreálisan magas kamatokkal, költségekkel. Nem magamról beszélek. Nekem behajtócéggel van dolgom, megállapodtunk, fizetek minden hónapban. Korrektül álltak hozzám úgy érzem. kopp kopp
2018. okt. 14. 19:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, el kell olvasni a szerződést, szerintem abban nem tisztességesek a bankok, hogy elmondanak minden szépet és jót és mindnekit rádumálnak a minél több hitelre...
2018. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az igaz lehet hogy behajtócègek mondvacsinált tartozásokkal próbálják lehúzni az embereket? Olvastam jogifórumon hogy sokaktól mikor kifizették a tartozást, ilyen-olyan tartozást még fizetettek volna velük jogtalanul. Ilyent csinálhatnak? Ha ilyen van kihez lehet fordulni? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, csak látom értesz a témához.
2018. okt. 14. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!