Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az egyik ember venne tőlem...

Az egyik ember venne tőlem egy dolgot, viszont neki kártyája nincs, viszont van pénze, be ment a bankba, és hülyének nézték. De én úgy tudtam, hogy lehet készpénzel a számlára helyezni pénzt, ha nem is a tied, akkor is. Vagy rosszul tudom?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
lehet hogy nem annak a banknak a fiókjába ment be ahol a te számlád van vezetve? XD
2018. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se tudom mit csinál ez a jó ember :D de most nem ír vissza, hogy rágjam meg a fülét
2018. okt. 16. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Add meg a netbankod számát és utaljon melletted online , ha jön az értesítő sms hogy átjött a lé viheti a motyót .
2018. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, annyi a titok, hogy a te számlavezető bankodhoz kell bemennie, ha készpénzben akar befizetni egy adott számlára.
2018. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Add meg a netbankod számát és utaljon melletted online "


Írták, hogy nincs a vásárlónak "kártyája", vagyis bankszámlája.


Ha például OTP-s vagy, akkor ne a Budapest Bankba menjen készpénzzel befizetni az OTP-s számlára. Talán ha ezt megmondanád neki. Valószínűleg nem tudja.

2018. okt. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki:)
2018. okt. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!