Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan hatna a forint árfolyam...

Hogyan hatna a forint árfolyamára, ha a devizahitelek nagy részét forint alapúra váltanák át?

Figyelt kérdés
Politika témakörben láttam egy kapcsolódó kérdést, és hirtelen nem vagyok benne biztos, hogy jól gondolom, hogy mi történne.
2010. jún. 24. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem a mélységekbe zuhanna a forint. hiszen minél többet 'gyártunk' valamiből, annál kevesebb az értéke.

most elgondolkoztam, lehet, hogy aki nem váltja át, így fog igazán megbukni a devizahitelével, ha eddig még húzta valahogy.

lehet akkor felmenne akár 230ra is svájci frank. és egyhamar ilyen esetben nem is állna még 200 közelébe se!!!!

2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!