Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik érné meg jobban?...

Melyik érné meg jobban? Átutalás vagy bankautomatából levenni a pénzt?

Figyelt kérdés

Új-zélandon vagyok és szükségem lenne a bankszámlámon lévő pénzre. Segítenétek, hogy hogy hogyan tudom kiszámolni, hogy mi érné meg jobban, felvenni pénzt egy autómatából vagy átutalni az itt élő barátomnak?

OTP-nél vagyok.

Hol találok információt?

Hogy tudom kiszámolni?


Előre is köszi :)


2018. nov. 1. 09:14
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az átutalás úgy kezdődik, hogy 10 euró. Transfervise-zal lenne olcsóbb, azzal már esetleg a kpfelvétel alatt lenne, de nyilván neki is van valamilyen kpfelvételi költsége.

Az OTP Bank hirdetményei között találod meg a külföldi pénzfelvétel költségeit is, meg az átutalásét is. A Transfervise-nál pedig az övékét (itt is számolj egy belföldi utalás költségével pluszban).

2018. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak pont ezeket az infokat nem találom. :(
2018. nov. 1. 09:52
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

otpbank.hu, Információk, Hirdetmények, Folyószámlák, Lakossági fizetési számlák (hétfőtől van új, már azt érdemes nézni).

[link]

3. oldal, Internetbankos átutalás bankon kívül devizában, vagy külföldre forintban (külföld is bankon kívül van).

Pár sorral feljebb ott van a belföldi utalás is Transfervise-hoz.


Betéti kártyák hirdetményeinél 7-8. oldal, kpfelvétel külföldi ATM-nél (a kártya típusától függ).


Transferwise-nak meg a saját oldalán van kalkulátor.

Számológép meg Windows+R, calc <Enter>.

2018. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. nov. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!