Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP direkt belépésnél hirtelen...

OTP direkt belépésnél hirtelen csak 8 karaktert enged beírni jelszóhoz?!

Figyelt kérdés
14 karakteres jelszót használok évek óta, napi szinten belépek minden probléma nélkül. Ma hirtelen a semmiből csak 8 karaktert enged beírni a jelszó mezőbe. Láttam hogy többeknek volt már ilyen gondja és sikerült megoldaniuk, mi a teendő ilyenkor? (Ügyfélszolgálat még nem válaszolt...)

2018. nov. 1. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem vették fel a telefont?
2018. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Telefonon biztos gyorsabban tudnak segíteni, mint itt a gyakori kérdéseken:


+36-1-3-666-666

+36-20-3-666-666

+36-30-3-666-666

+36-70-3-666-666

2018. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem engedett 8-nál több karaktert beírni. Mindig is ott volt ez a korlát, mind a belépésnél, mind az új jelszó készítésnél. Már akkor 6-8 karakteres jelszót várt el, amikor kb. 10-15 éve gyerekkoromban megcsináltattam az első OTP direktemet. Elég nagy blődségnek tartottam ezt mindig is, és durva, hogy a mai napig nem jutottak el oda, hogy ezt a korlátot feloldják, de ettől még megvan.
2018. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha fogalmad sincs a dologról legalább ne próbálj meg okoskodni.. :D Több mint 2 éve használtam a 14 karakteres jelszavam, probléma nélkül, minden bejelentkezésnél engedte beírni. De ha utánanézel (akár ezen az oldalon, akár google) többen is találkoztak már ezzel a hibával, hogy nem engedte beírni nekik a teljes jelszavukat.
2018. nov. 2. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is találkoztam már ilyen kérdéssel, és érdekes módon egyszer sem olvastam végül megoldást, hanem a kérdező csendben eltűnt. Ez, és az a tény, hogy 10+ éve sosem lehet 8 karakternél hosszabb jelszó megadni, nekem arra utal, hogy user error történik ilyenkor.
2018. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt is le van írva:


[link]


Gondolom azt te sem gondolod, hogy mindez tegnap óta változott meg, sőt állandóan változtatják, amikor ilyen kérdést ír ki valaki.

2018. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk elég szívás, hogy csak ilyen g*cigyenge jelszót engednek, szerencsére átutaláshoz be lehet állítani sms megerősítést...
2018. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám volt, nem tudtam belépni a smartbank-ba mert a jelszavam hosszabb volt mint 8 karakter. Annyit kell tenned hogy az otp direkt oldalán belépés helyett kattints az "elfelejtett jelszó"-ra, ott kérni foglya a kártya számod utolsó 10 számjegyét és a telekódodat (alaphelyzetben a számlaszámod utolsó 3 számjegye) és SMS-ben fognak küldeni egy ideiglenes jelszót ami 6-8 karakterből áll. Azzal lépj be, egyből a jelszó megváltoztatáshoz fog dobni (a jelenlegi jelszó mezőbe az SMS-ben kapott ideiglenes jelszót írd be) és adj meg egy új jelszót ami csak 6-8 karakterből áll. Nálam ez bevált remélem tudtam segíteni.
2020. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De jó, hogy rátaláltam erre a kérdésre. Pontosan ugyanez a problémám. Ugyanígy 14 karakteres jelszót kellett megadnom amikor megnyitottam a számlám és pontosan ugyanígy most nem tudok sehova belépni, mivel 8 karakternél többet nem enged.


Szerintem volt egy időszak, amikor így kérték, aztán később áttértek, vagy visszatértek a 8 karakteres jelszavakhoz.


Hívtam tegnap az ügyfélszolgálatot, természetesen több mint fél óra után sem lehetett ügyintézőt kapcsolni.

ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az OTP-nek tényleg ez a telefonszáma? Még mondja valaki, hogy nem a sátán műve az egész :D
ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!