Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bankkártyámon nincs...

Ha a bankkártyámon nincs beállítva napi limit a teljes összeget fel tudom venni?

Figyelt kérdés

Ha nincs beállítva hogy pl.250 ezret vehetek fel naponta akkor bármekkora összeget felvehetek?

Pl. ha 2milliot akarnék egy napon vagy par órán belül felvenni a kártyámrol az lehetséges vagy ha nincs limit beállítva akkor is van egy max.összeg, egy határ? Ha igen kb.mekkora?

Az persze nem baj ha egy tranzakcióval nem tudom felvenni, nyilvan egybe nem lehet 2 milliót.

Nekem úgyis jo hogy 4x500 vagy 10x200. Meg az se baj ha több ATM-bol kell a lényeg h par órán belül..


2018. nov. 2. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, alapból be van állítva egy limit. Banktól függ, de olyan 150 ezer körül van.
2018. nov. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig van beállítva limit, szerződéskötéskor meg kell mondani, hogy mennyi. Idegen ATM egyébként talán 100 vagy 150-et enged egy tranzakcióval felvenni, a saját meg talán a limit erejéig (én szoktam felvenni egyszerre 300at).
2018. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt viszonylag pontosan le van írva a válasz, s mit hogyan tudsz csinálni:

[link]

2018. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
“A Budapest, valamint a CIB Banknál ugyanis akár korlátlan készpénzfelvételi limitet is beállíthatunk a bankkártyánkhoz. Így több, egymást követő művelettel bármekkora összeget felvehetünk.” Erre voltam kivancsi köszi hármas.
2018. nov. 2. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
K&H-nal 500ezer a napi limit. Hirdetményben is ez a maximum. Na meg ATM se enged többet :)
2018. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 evenslol ***** válasza:
51%
Bankárként dolgozom így elmondhatom neked, hogy beállíthatsz magadnak akkár napi 20 milliós limitet is. Azonba banktól függetlenül 1 millió fölötti összeget nem fog kiadni az atm. Biztonsági okból le fogja tiltani a kártyán. Ez pedig a napi limit szóval nem lehet eljátszani, hogy többször veszel fel ugyanazon a napon 1-1 milliót. Ha ettől több pénzre van szükséged, előre jelezni kell a bankodnak, hogy melyik napon és mekkora összeget tervezel kiveni. Ekkor engedélyezik azt neked és szépen oda sétálsz az atm-hez beütöd a 2 milliód az pedig kiadja neked.
2018. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!