Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyan tranzakció történt a...

Olyan tranzakció történt a kártyámom amiről nem is tudtam?!

Figyelt kérdés
Sziasztok ma akartam fizetni a bankkártyámmal de nem tudtam mivel hogy nem volt elég összeg a kártyámon. Megnéztem a számla történetet és valami buyerssvcs.com oldal vett le 20ezret és még valami karthelpdesk.co viszont én sose voltam ezeken az oldalakon. Mit tudok tenni?
2018. nov. 2. 15:29
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Azonnal letiltod a kártyát, és jelzed a bankod felé, hogy visszaéltek a kártyáddal.
2018. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg lenyúlták a bankkártya adataid.A .co végződést kolumbiai oldalak használják (már ha nem írtad el és nem .com).Menj be a bankba és tiltasd le a kártyát,majd igényelj egy újat az a legbiztosabb.
2018. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és még fizu előtt!!!:)
2018. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Gondolom a pénz az már veszett fejsze nyele amit lenyúltak:/

2018. nov. 2. 15:57
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, de a bank többet tud róla mondani. Ezért is fontos azonnal felvenni velük a kapcsolatot. Elsősorban telefonon, mivel az van ilyenkor is.
2018. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg is történt a dolog! Az ügyfélszolgálatos elmondott mindent a panaszomat fel vették és most jön egy 150 napos elbírálási idő aminek a végén a bank kockázat viselet néven eldönti hogy ezt a pénzt én meg kapom tőlük vagy sem.
2018. nov. 2. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Temélem, sms szolgáltatást is kértél
2018. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!