Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit jelent a terhelesi tranzak...

Mit jelent a terhelesi tranzakcio jutaleka? (Erste bank)

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Amit levonnak azért, hogy levonják a pénzed.
2018. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez bennem is felmerült, mert a héten levontak ilyen címmel x összeget és még nem találkoztam vele...
2018. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan megbízások után, amik alapján terhelik a számládat, például ha utalsz valahová, annak a díjával terhelnek.
2018. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert nekem is ott van a számrészletezőnél (felgyűlt tranzakciós jutalék néven), de még sosem terhelték, csak feltüntették.
2018. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magyarul mikor annak örültem, hogy nem vonnak le pénzt utaláskor, az hamis öröm volt, mert levonják, de nem rögtön, hanem csak hónap végén. Hirtelen azt hittem, nem működik az ingyenes készpénzfelvétel, de az jó.
2019. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!